Dikkat Dağınıklığı

PLAY ATTENTİON
(Nasa Destekli Dikkati Güçlendirme Eğitim Programı)
En Etkili ve Geçerli Edufeedback İlaçsız Tedavi Yöntemi

• Çocuğuma bir türlü ev ödevini yaptıramıyorum!
• Evde kardeşleri ile hep kavga ediyor!
• Okulda arkadaş edinemiyor!
• Sınıfta dersi dinleyemiyor!
• Öğretmeni hep dikkatsizliğinden şikâyet ediyor.
• Arkadaşları ile oyun oynayamıyor!
• Zeki olmasına rağmen testlerde bir türlü dikkatini toplayamıyor, bildiği soruları kaçırıyor!
• Çizgi film seyrederken saatlerce kıpırdamadan duruyor ama başka zaman bir türlü yerinde durmuyor.
• Çok dağınık, bir türlü planlı olamıyor!
Sizin de böyle şikâyetleriniz varsa çocuğunuzda Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu olabilir.

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu ve Öğrenme Güçlüğü Tedavi Edilebilir.
Kullandığımız program günümüzde Amerika’da ve birçok Avrupa ülkesinde kliniklerde ve özel hastanelerde uzmanlar tarafından kullanılan en son teknoloji ürünü NASA PATENTLİ PATENTLİ Dikkat eksikliği ilaçsız eğitimsel tedavi programıdır. Kurumumuzda uygulanan sistem Dikkat eksikliği sorunu olan çocuklarda (6 yaş ve üzeri) ve yetişkinlerde dikkat ve algı problemini en aza indirerek okul başarısı ve iş başarısının artmasına yardımcı olur. Sistemin başarısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olup Amerikan Ulusal Uzay Üssü NASA da da astronotların ve pilotların dikkat seviyelerini artırmak için kullanılmaktadır.

Son teknoloji ürünü gelişmiş programımız Dünya’daki tüm diğer dikkat ve hafıza eğitim sistemlerinden daha fazla sayıda ve daha uzun zamandır kullanılmaktadır.

Haftada 2-3 gün 45-50 dakikalık eğitim ile 1 ay sonunda değişiklikler görmeye başlarsınız. Ödevleri zamanında bitirmek dikkat dağıtıcıları yok saymak, azalan gündüz rüyaları, daha iyi başarı dereceleri ve daha iyi davranışlara artık ulaşabilirsiniz.
PROGRAMIN SIRRI BEYİN AKTİVİTELERİNİ İZLEYEN ALGILAYICI
KOL BANDINDA GİZLİ
Gelişmiş Davranış
Hiperaktivite ve impulsivite (dürtüsellik) okulda ve evde sık karşılaşılan sorunlardandır. Sistem çocuğunuzun kendini kontrol etme davranışlarını güçlendirir. Doğru davranışları öğretir. Daha çok odaklanma, daha az kıpırdanma davranışları bir kere kontrol edildikten sonra çocuğunuz daha rahat arkadaş edinebilecek ve okulda daha başarılı olacaktır. Kıpırdanmalar, mırıldanmalar, hayallere dalmalar ve dürtüsel davranışlar, bağırma ve cezalandırma olmadan şimdi kolayca geliştirilebiliyor. Gelişmiş odaklanma ve dikkat, gelişmiş davranışlara giden yolu açmaktadır.
Gelişmiş Akademik Başarı
Çocuğunuzun zeki olduğunu biliyorsunuz. Dikkat Eksikliği akademik performansı etkileyebilir. Çoğu ebeveynde bunun için kaygılanır. Odaklanma eksikliği, bilgiyi öğrenmeyi güçleştirir ve Dikkat Eksikliği olan çocukların okulda arkadaşlarıyla aynı seviyede öğrenmesini engelleyebilir. Programımız sınavlarda dikkati toplamayı, sınıfta öğretmeni dinlemeyi ve düzenli çalışmayı öğretir. Okuduğunu anlamayı artırır. Hafızayı güçlendirerek öğrenmeyi kolaylaştırır. Eğer çocuğunuzun okulda zorlanmasını görmekten yorulduysanız bu sistemi deneyin. Çünkü sistem sınıfta başarılı olmak için gerekli becerileri geliştirir. NASA tarafından Dikkat Eksikliği Hiperaktivite bozukluğu ve Öğrenme Güçlüğü olan bireylere yardım için geliştirilen sistem kendi alanında Dünya lideridir.
Gelişmiş Sosyal İlişkiler
Çocuğunuz okulda öğretmenleri ve arkadaşları ile nasıl geçiniyor? Dikkat Eksikliği olan bir çocuğun ebeveynleri olarak, çocuğunuzun sınıfta odaklanmasını, ödevlerini zamanında bitirmesini ve dikkati dağılmadan öğretmenini dinlemesini istersiniz. Ayrıca arkadaşlar edinmesini, oyunlara ve faaliyetlere katılmasını da istersiniz. Çocuklar evde, aile kurallarına uymalı, ev ödevlerini yapmalı, ev işlerine yardımcı olmalılar.

Programımız bu becerileri öğretmede uluslararası liderdir. Sistem 1996’dan beri tüm dünyada DEHB’li çocuklara şunları öğretmektedir:

Okulda
Verilen görevi bitirmek
Yönergeleri takip etmek
Okul kurallarına uymak
Gününü ve işini planlamak
Arkadaşlar edinmek ve diğerleriyle iyi geçinmek

Evde
Ev işlerine yardımcı olmak
Aile kurallarına uymak
Ev ödevlerini bitirmek
Kardeşleriyle iyi geçinmek
Sistem kardeşler arası ve okuldaki çocuklar arası ilişkileri geliştirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite problemi olan çocuklarla ebeveynleri arasındaki ilişkiyi de geliştirir. Çocuğunuz dışlanmış ve farklı hissetmek zorunda değildir. Sistem çocuğunuza arkadaş edinme ve onlarla arkadaş kalma becerilerini öğretebilir.
Dikkat Eksikliği bir çile olmak zorunda değil, size ciddi ve uygulanabilir çözümler sunuyoruz. Gelin uzmanlarımız ile görüşün ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım.
Randevu almak için MAVERA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİNİ ile irtibata geçiniz.
0342-3223778

Dikkat Dağınıklığı için 2 cevap

 1. aliye savaş der ki:

  dikkat dağınıklığı 40yaş üstünde bile olsa bu yöntemden sonuç alınabilir mi?planlı yaşamak ve dağınıklık problemi çözülebilir mi?

  • mavera der ki:

   Merhabalar
   PLAY ATTENTİON
   Uzman gözetiminde uygulanmatadır. Çocuklarda ve gençlerde daha hızlı sonuç alınırken. Yetişkinlerde bu etki daha azdır. Ama siz danışanların gayreti ve bizim danışmanların önerileri ile aşılabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>